Aukce 60

Postava - podložka pod okap

Kód položky: 42320

plastika, litina

v. 70 cm

Signatura: sign. nezjištěna

reprodukováno: v katalogu výstavy Karel Nepraš – Iron Story, str. 72. provenience: soukromá sbírka, Praha.

Vyvolávací cena: 140 000 Kč