Aukce 60

Pojídač špaget

Kód položky: 42316

olej, akryl, plátno

92 x 65 cm

Signatura: sign. PD Dokoupilewa, na rubu Dokoupil 1996

na rubu popis autorem

Vyvolávací cena: 190 000 Kč