Aukce 60

Pasage

Kód položky: 42278

olej, plátno

90 x 73 cm

Signatura: sign. PD K. Souček 74

na rubu dedikace autorem z roku 1976, ev. Č. 2065, etiketa: vystaveno Galerie Dolmen.

Vyvolávací cena: 120 000 Kč