Aukce 60

35 |

Opticko-kinetický reliéf

Kód položky: 42288

strukturální koláž, papír, kov, leštěný kov, sklo

43,5 x 43,5 cm

Signatura: sign. PD M. Dobeš 1969

Koláž ze série A - Optické koláže 1969, pravost potvrdil autor v roce 2016. reprodukováno: Milan Dobeš, Díl 1, 242-245, str. 213, Interpond Bratislava, 2002. provenience: od umělce zakoupil do sbírky Dr. Thomas Allen, Pittsburgh, Pa., USA

Vyvolávací cena: 190 000 Kč