Aukce 60

68 |

No. 22, Mopti

Kód položky: 42334

2012

akryl, plátno

120 x 150 cm

Signatura: sign. ze strany Petr Kvíčala PK No. 22 2012 Mopti

na zadní straně autorem PK No. 22 2012 Mopti, provenience: ze sbírky kurátora výstav moderního umění

Vyvolávací cena: 240 000 Kč

  • 66 | Jiří Petrbok
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 67 | Jan Kovářík
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč