Aukce 60

No. 22, Mopti

Kód položky: 42334

2012

akryl, plátno

120 x 150 cm

Signatura: sign. ze strany Petr Kvíčala PK No. 22 2012 Mopti

na zadní straně autorem PK No. 22 2012 Mopti, provenience: ze sbírky kurátora výstav moderního umění

Vyvolávací cena: 240 000 Kč