Aukce 60

57 |

Netřesk

Kód položky: 42268

2002

olej, plátno

155 x 145 cm

Signatura: sign. na rubu Petr Nikl 2002, na blindrámu Petr Nikl 2002

na rubu na blindrámu Netřesk. Reprodukováno: katalog výstavy Typický obraz - Galerie Nová síň, Praha, 19. ledna - 15. února 2007, Woxart, 2007.

Vyvolávací cena: 75 000 Kč