Aukce 60

28 |

Malé koupání

Kód položky: 42332

akryl, plátno

91,5 x 115 cm

Signatura: sign. UD A. Lamr 78

pravost potvrdili PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 180 000 Kč