Aukce 60

19 |

Litery

Kód položky: 42331

komb. technika, kvaš, akvarel, tempera, karton

34 x 25,5 cm

Signatura: sign. PD Sklenář 60

Vyvolávací cena: 38 000 Kč

  • 17 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 18 | Mikuláš Medek
    Vyvolávací cena: 4 500 000 Kč
  • 20 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 21 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 22 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 23 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 24 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 25 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 26 | Jaroslav Paur
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 27 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 28 | Aleš Lamr
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 29 | František Gross
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč