Aukce 60

65 |

Joy Division (2)

Kód položky: 42307

2009

kombinovaná technika, koláž, kresba, plátno

150 x 200 cm

Signatura: sign. na rubu IV.-V. 2009 Martin Gerboc

na rub na blindrámu popis autorem

Vyvolávací cena: 190 000 Kč