Aukce 60

18 |

Festival kruhu

Kód položky: 42305

olej, plátno

161 x 125 cm

Signatura: sign. na rubu Medek 62

na rubu název autorem

Vyvolávací cena: 4 500 000 Kč

  • 16 | Oldřich Smutný
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 17 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 19 | Zdeněk Sklenář
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 20 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 21 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 22 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 23 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 24 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 25 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 26 | Jaroslav Paur
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 27 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 28 | Aleš Lamr
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč