Aukce 60

50 |

Dvojice (Milenci) - z cyklu Panelstory

Kód položky: 42303

1988 - 1989

olej, plátno

90 x 161 cm

Signatura: sign. PD M. Rittstein 88-9, na rubu na blindrámu 1988-89 M. Rittstein

na rubu název autorem

Vyvolávací cena: 180 000 Kč

  • 48 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 49 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 310 000 Kč
  • 51 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 52 | Vladimír Novák
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 53 | Jiří Načeradský
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 54 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 55 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 56 | Jaroslav Róna
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 57 | Petr Nikl
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 58 | Jiří Kovanda
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 59 | Milan Kunc
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 60 | Marie Blabolilová
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč