Aukce 60

42 |

Dramatický meziprostor (Laokoon) 1

Kód položky: 42324

olej, tuš, uhel, plátno

100 x 88 cm

Signatura: sign. UN Jánuš Kubíček 1975

na rubu na blindrámu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 600 000 Kč

  • 40 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 41 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 43 | František Kyncl
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 44 | František Kyncl
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 45 | Milan Dobeš
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 46 | Zdeněk Sýkora
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 47 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 48 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 49 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 310 000 Kč
  • 50 | Michael Rittstein
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 51 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 52 | Vladimír Novák
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč