Aukce 60

Dramatický meziprostor (Laokoon) 1

Kód položky: 42324

olej, tuš, uhel, plátno

100 x 88 cm

Signatura: sign. UN Jánuš Kubíček 1975

na rubu na blindrámu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 600 000 Kč