Aukce 60

66 |

Děvče (z cyklu Modrá)

Kód položky: 42306

akryl, plátno

260 x 120 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu Petrbok 1999

Vyvolávací cena: 190 000 Kč