vaječná tempera, plátno
115 x 79,5 cmSignatura: sign. PN Bělocvětov 1955
provenience: z majetku rodiny autora. pravost potvrdil kurátor výstavy Pavel Šmidrkal. vystaveno: Galerie u Řečických, Praha, Máj 1957, Rudolfinum 2013. Obraz bude publikován v chystané monografii Andrej Bělocvětov - Hudba absolutna. Podmínkou nákupu je
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |