Aukce 60

Děti

Kód položky: 42297

vaječná tempera, plátno

115 x 79,5 cm

Signatura: sign. PN Bělocvětov 1955

provenience: z majetku rodiny autora. pravost potvrdil kurátor výstavy Pavel Šmidrkal. vystaveno: Galerie u Řečických, Praha, Máj 1957, Rudolfinum 2013. Obraz bude publikován v chystané monografii Andrej Bělocvětov - Hudba absolutna. Podmínkou nákupu je

Vyvolávací cena: 350 000 Kč