Aukce 60

Čtverečková struktura / Struktura - Čtverečky

Kód položky: 42296

olej, plátno

136 x 100 cm

Signatura: sign. PD Sýkora, na rubu Sýkora 63

na rubu štítek z retrospektivní výstavy v Josef Albers Museum, Bottrop, 1986, razítko ČFVU Praha. provenience: ze sbírky architekta Dr. Winklera

Vyvolávací cena: 3 400 000 Kč