Aukce 60

54 |

Bright Shine

Kód položky: 42302

akryl, asambláž, textil, plátno

160 x 120 cm

Signatura: sign. na rubu Jiří David 92

na rubu název autorem

Vyvolávací cena: 190 000 Kč