Aukce 60

51 |

Bludiště

Kód položky: 42285

2003

akryl, plátno

60 x 65 cm

Signatura: sign. na rubu Sopko 2003

Vyvolávací cena: 55 000 Kč

  • 49 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 310 000 Kč
  • 50 | Michael Rittstein
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 52 | Vladimír Novák
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 53 | Jiří Načeradský
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 54 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 55 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 56 | Jaroslav Róna
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 57 | Petr Nikl
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 58 | Jiří Kovanda
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 59 | Milan Kunc
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 60 | Marie Blabolilová
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 61 | Antonín Kroča
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč