Aukce 60

Bez názvu

Kód položky: 42289

akryl, plátno

50 x 50 cm

Signatura: sign. na rubu J. G. D. 82

provenience: pochází se sbírky Greetjan Visser (1931-2010), (NL) dílo bylo v dlouhodobé zápůjčce Groninger Museum, Groninger (NL)

Vyvolávací cena: 55 000 Kč