Aukce 58

Vůně

Kód položky: 41388

asambláž, olej, tkaniny, pletivo, sololit

52,5 x 76 cm

Signatura: sign. nezjištěna

na rubu popis autorem

Vyvolávací cena: 90 000 Kč