Aukce 58

42 |

Vůně

Kód položky: 41388

asambláž, olej, tkaniny, pletivo, sololit

52,5 x 76 cm

Signatura: sign. nezjištěna

na rubu popis autorem

Vyvolávací cena: 90 000 Kč

  • 40 | Kurt Gebauer
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 41 | Jiří Načeradský
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 43 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 44 | Aleš Lamr
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 45 | Jiří Sozanský
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 46 | Ivan Bukovský
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 47 | Václav Bláha
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 48 | Vladimír Novák
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 49 | Pavel Nešleha
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 50 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 51 | Čestmír Suška
    Vyvolávací cena: 300 000 Kč
  • 52 | Jaroslav Róna
    Vyvolávací cena: 260 000 Kč