Aukce 58

11 |

Větve

Kód položky: 41447

olej, plátno

115 x 100 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu Jiří John 1970

odborná expertiza PhDr. Jaromír Zemina

Vyvolávací cena: 750 000 Kč