Aukce 58

77 |

Velká kytka

Kód položky: 41440

2013

akryl, džínovina, plátno

180 x 130 cm

Signatura: sign. na rubu Matoušek 2013

na rubu název autorem

Vyvolávací cena: 100 000 Kč

  • 75 | Pavel Šmíd
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 76 | Adam Štech
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 78 | Vít Soukup
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 79 | Petr Malina
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 80 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 81 | Jiří Matějů
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 82 | Michaela Maupicová
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 83 | Evžen Šimera
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 84 | Petr Dub
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 85 | Petr Kvíčala
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 86 | Jan Poupě
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 87 | Milan Houser
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč