Aukce 58

4 |

Trpaslík jako fontána

Kód položky: 41390

plastika, trubky, litina

v. 145 cm

Signatura: sign. nezjištěna

provenience: z pozůstalosti autora. reprodukováno: katalog výstavy Karel Nepraš, Centrum současného umění DOX, 2012, str. 187

Vyvolávací cena: 450 000 Kč