Aukce 58

58 |

Summer Kisses Winters Tears

Kód položky: 41411

olej, plátno

20 x 20 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu J. Kovanda 2001

na rubu na blindrámu zkratka názvu autorem S.K.W.T.

Vyvolávací cena: 30 000 Kč