Aukce 58

49 |

Studie k Apokalypse

Kód položky: 41423

olej, sololit

v 115 ✕ š 162,5 cm

Signatura: sign. PD P. Nešleha 90

na rubu autorem Studie k Apokalypse P. Nešleha 1990

Vyvolávací cena: 95 000 Kč