Studie k Apokalypse

Kód položky: 55768

olej, sololit

v 115 ✕ š 162,5 cm

Signatura: sign. PD P. Nešleha 90

na rubu autorem Studie k Apokalypse P. Nešleha 1990

Vyvolávací cena: 75 000 Kč