Aukce 58

62 |

Síla jež je drží při sobě se podobá instinktu

Kód položky: 41428

akryl, plátno

130 x 160 cm

Signatura: sign. na rubu Nesázal Michal 96

na rubu na blindrámu popis autorem, na rubu štítek výstavy: Nový Zlínský salon 1996, č. kat. 169

Vyvolávací cena: 130 000 Kč

  • 60 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 61 | Petr Kvíčala
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 63 | Josef Bolf
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 64 | Josef Bolf
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 65 | Jan Vytiska
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 66 | Petr Pastrňák
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 67 | Karel Balcar
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 68 | Anežka Hošková
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 69 | Zbyněk Sedlecký
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 70 | Petr Písařík
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 71 | Jan Pištěk
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 72 | Patrik Hábl
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč