Aukce 58

67 |

Šátek III.

Kód položky: 41399

2005

olej, plátno

100 x 72 cm

Signatura: sign. na rubu Karel Balcar 2005, KB 6.05

na rubu název autorem

Vyvolávací cena: 40 000 Kč