Aukce 58

67 |

Šátek III.

Kód položky: 41399

2005

olej, plátno

100 x 72 cm

Signatura: sign. na rubu Karel Balcar 2005, KB 6.05

na rubu název autorem

Vyvolávací cena: 40 000 Kč

  • 65 | Jan Vytiska
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 66 | Petr Pastrňák
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 68 | Anežka Hošková
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 69 | Zbyněk Sedlecký
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 70 | Petr Písařík
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 71 | Jan Pištěk
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 72 | Patrik Hábl
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 73 | Jakub Špaňhel
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 74 | Martin Krajc
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 75 | Pavel Šmíd
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 76 | Adam Štech
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 77 | František Matoušek
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč