Aukce 58

Probuzení: Šelestění per

Kód položky: 41457

olej, plátno

83 x 125 cm

Signatura: sign. PD Toyen 55

na rubu štítek z výstavy Moderna Museet Stockholm, Toyen, 24/8 - 6/10 1955, na blind rámu popis autorkou, odborná expertiza PhDr. Karel Srp, vystavováno, reprodukováno

Vyvolávací cena: 6 000 000 Kč