olej, plátno
Signatura: sign. PD Toyen 55
na rubu štítek z výstavy Moderna Museet Stockholm, Toyen, 24/8 - 6/10 1955, na blind rámu popis autorkou, odborná expertiza PhDr. Karel Srp, vystavováno, reprodukováno