Aukce 58

48 |

Portrét S. V. (Portrét tajemné ženy)

Kód položky: 41385

2004

olej, pastel, sololit

90 x 60 cm

Signatura: sign. na rubu V. Novák 2004

reprodukováno na titulce katalogu Vladimír Novák, Josef Hlaváček, Woxart, dvoustrana s reprodukcí a popisem, nestr.

Vyvolávací cena: 60 000 Kč