Aukce 58

Outkast

Kód položky: 41427

2005

olej, akryl, plátno, konvolut 2 kusů

105 x 125 / 105 x 125 cm

Signatura: sign. na rubu M. Krajc 2005 / na rubu M. Krajc 2005

na rubu na obou název autorem

Vyvolávací cena: 110 000 Kč