Aukce 58

74 |

Outkast

Kód položky: 41427

2005

olej, akryl, plátno, konvolut 2 kusů

105 x 125 / 105 x 125 cm

Signatura: sign. na rubu M. Krajc 2005 / na rubu M. Krajc 2005

na rubu na obou název autorem

Vyvolávací cena: 110 000 Kč

  • 72 | Patrik Hábl
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 73 | Jakub Špaňhel
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 75 | Pavel Šmíd
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 76 | Adam Štech
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 77 | František Matoušek
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 78 | Vít Soukup
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 79 | Petr Malina
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 80 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 81 | Jiří Matějů
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 82 | Michaela Maupicová
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 83 | Evžen Šimera
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 84 | Petr Dub
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč