Aukce 58

17 |

Obraz IV.

Kód položky: 55279

olej, akryl, plátno

125 x 80 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu Jiří Balcar 1961

na rubu na blindrámu název autorem, na blindrámu i na plátně razítka pozůstalosti autora

Vyvolávací cena: 320 000 Kč