Aukce 58

17 |

Obraz IV.

Kód položky: 55279

olej, akryl, plátno

125 x 80 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu Jiří Balcar 1961

na rubu na blindrámu název autorem, na blindrámu i na plátně razítka pozůstalosti autora

Vyvolávací cena: 320 000 Kč

  • 15 | Jaroslav Serpan
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 16 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 18 | Zdeněk Palcr
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 19 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 20 | František Gross
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 21 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 22 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 23 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 1 900 000 Kč
  • 24 | Hugo Demartini
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 25 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 26 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 27 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč