Aukce 58

88 |

New York

Kód položky: 41467

2009

akryl, plátno

140 x 190 cm

Signatura: sign. UD Hodný 2009, na rubu Hodný Ladislav

na rubu popis díla autorem, opatřeno autorským certifikátem s podpisem autora, vystaveno

Vyvolávací cena: 480 000 Kč

  • 86 | Jan Poupě
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 87 | Milan Houser
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 89 | Pavel Brázda
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč