Aukce 58

71 |

Náhrdelník

Kód položky: 41441

2014

akryl, plátno

150 x 160 cm

Signatura: sign. na rubu J. Pištěk 2014

na rubu popis autorem

Vyvolávací cena: 95 000 Kč