Aukce 58

39 |

Lehké nachlazení

Kód položky: 41398

olej, plátno

120 x 145 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu Dlouhý 1982

na rubu na blindrámu popis autorem. Podle vyjádření majitele braz visel v kanceláři prezidenta Václava Havla

Vyvolávací cena: 650 000 Kč