Aukce 58

56 |

Lahve

Kód položky: 41401

2008

olej, plátno

89,5 x 89,5 cm

Signatura: sign. PD Antonín Střížek 2008, na rubu Antonín Střížek 2008

reprodukováno: v monografii Antonín Střížek, Obrazy, Martin Dostál, Kant, 2012, str. 260.

Vyvolávací cena: 80 000 Kč

  • 54 | Martin Mainer
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 55 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 57 | Jiří Kovanda
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 58 | Jiří Kovanda
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 59 | Josef Žáček
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 60 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 61 | Petr Kvíčala
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 62 | Michal Nesázal
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 63 | Josef Bolf
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 64 | Josef Bolf
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 65 | Jan Vytiska
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 66 | Petr Pastrňák
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč