Aukce 58

13 |

Fragmenty z pláže

Kód položky: 41458

olej, písky, vrypy, plátno

35,5 x 40 cm

Signatura: sign. PD J. John 63

pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ilona Víchová

Vyvolávací cena: 280 000 Kč

  • 11 | Jiří John
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč
  • 12 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 14 | Věra Janoušková
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 15 | Jaroslav Serpan
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 16 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 17 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 18 | Zdeněk Palcr
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 19 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 20 | František Gross
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 21 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 22 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 23 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 1 900 000 Kč