Aukce 58

13 |

Fragmenty z pláže

Kód položky: 41458

olej, písky, vrypy, plátno

35,5 x 40 cm

Signatura: sign. PD J. John 63

pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ilona Víchová

Vyvolávací cena: 280 000 Kč