Aukce 58

53 |

Erotický triptych - B. č. 1

Kód položky: 41455

akryl, plátno

150 x 135 cm

Signatura: sign. na rubu Di 97/XII.

na rubu název autorem

Vyvolávací cena: 150 000 Kč