Aukce 58

Ephemerinus

Kód položky: 41465

olej, plátno

121 x 97 cm

Signatura: sign. na rubu Josef Žáček

opatřeno autorským certifikátem s podpisem autora

Vyvolávací cena: 65 000 Kč