akryl, plátno
Signatura: sign. LD 1947, na rubu Serpan Paris mars 1947
na rubu popis autorem, na blindrámu štítek výstavy: Ginals, Abbaye de Beaulieu-en-Rouergue, Rétrospective Serpan, 1970