Aukce 58

DVHRNHURHO

Kód položky: 41405

akryl, plátno

146 x 87 cm

Signatura: sign. LD 1947, na rubu Serpan Paris mars 1947

na rubu popis autorem, na blindrámu štítek výstavy: Ginals, Abbaye de Beaulieu-en-Rouergue, Rétrospective Serpan, 1970

Vyvolávací cena: 550 000 Kč