Aukce 58

15 |

DVHRNHURHO

Kód položky: 41405

akryl, plátno

146 x 87 cm

Signatura: sign. LD 1947, na rubu Serpan Paris mars 1947

na rubu popis autorem, na blindrámu štítek výstavy: Ginals, Abbaye de Beaulieu-en-Rouergue, Rétrospective Serpan, 1970

Vyvolávací cena: 550 000 Kč

  • 13 | Jiří John
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 14 | Věra Janoušková
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 16 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 17 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 18 | Zdeněk Palcr
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 19 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 20 | František Gross
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 21 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 22 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 23 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 1 900 000 Kč
  • 24 | Hugo Demartini
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 25 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč