Aukce 58

64 |

Corpus

Kód položky: 41446

2013

olej, tuš, plátno

90 x 120 cm

Signatura: sign. na rubu Josef Bolf 2013

na rubu název autorem

Vyvolávací cena: 150 000 Kč

  • 62 | Michal Nesázal
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 63 | Josef Bolf
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 65 | Jan Vytiska
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 66 | Petr Pastrňák
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 67 | Karel Balcar
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 68 | Anežka Hošková
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 69 | Zbyněk Sedlecký
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 70 | Petr Písařík
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 71 | Jan Pištěk
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 72 | Patrik Hábl
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 73 | Jakub Špaňhel
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 74 | Martin Krajc
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč