Aukce 58

84 |

Bez názvu - z cyklu Primer 2

Kód položky: 41381

2015

reliéfní obraz, akryl, plátno, deska

101 x 70,5 x 12 cm

Signatura: sign. na rubu Petr Dub 2015

na rubu popis autorem

Vyvolávací cena: 70 000 Kč

  • 82 | Michaela Maupicová
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 83 | Evžen Šimera
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 85 | Petr Kvíčala
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 86 | Jan Poupě
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 87 | Milan Houser
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 88 | Ladislav Hodný
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 89 | Pavel Brázda
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč