Aukce 58

Bez názvu - z cyklu Primer 2

Kód položky: 41381

2015

reliéfní obraz, akryl, plátno, deska

101 x 70,5 x 12 cm

Signatura: sign. na rubu Petr Dub 2015

na rubu popis autorem

Vyvolávací cena: 70 000 Kč