Aukce 58

70 |

Bez názvu

Kód položky: 41451

kombinovaná technika, plátno

161 x 80 cm

Signatura: sign. na rubu PISI

Vyvolávací cena: 60 000 Kč

  • 68 | Anežka Hošková
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 69 | Zbyněk Sedlecký
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 71 | Jan Pištěk
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 72 | Patrik Hábl
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 73 | Jakub Špaňhel
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 74 | Martin Krajc
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 75 | Pavel Šmíd
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 76 | Adam Štech
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 77 | František Matoušek
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 78 | Vít Soukup
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 79 | Petr Malina
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 80 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč