Aukce 58

87 |

Bez názvu

Kód položky: 41466

2011

barevný nitrocelulózový lak, akryl, plátno

140 x 180 cm

Signatura: sign. na rubu M. Houser 2011

opatřeno autorským certifikátem s podpisem autora

Vyvolávací cena: 100 000 Kč

  • 85 | Petr Kvíčala
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 86 | Jan Poupě
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 88 | Ladislav Hodný
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 89 | Pavel Brázda
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč