Aukce 58

45 |

Bez názvu

Kód položky: 41384

kombinovaná technika, olej, plátno, překližka

82 x 103 cm

Signatura: sign. nezjištěna

Vyvolávací cena: 75 000 Kč

  • 43 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 44 | Aleš Lamr
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 46 | Ivan Bukovský
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 47 | Václav Bláha
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 48 | Vladimír Novák
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 49 | Pavel Nešleha
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 50 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 51 | Čestmír Suška
    Vyvolávací cena: 300 000 Kč
  • 52 | Jaroslav Róna
    Vyvolávací cena: 260 000 Kč
  • 53 | Stanislav Diviš
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 54 | Martin Mainer
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 55 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč