Aukce 58

20 |

Bez názvu

Kód položky: 41404

olej, plátno, lepenka

60 x 50 cm

Signatura: sign. PD F. Gross 65

na rubu razítko výstavy Art Gallera La Loggia, Bologna

Vyvolávací cena: 70 000 Kč

  • 18 | Zdeněk Palcr
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 19 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 21 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 22 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 23 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 1 900 000 Kč
  • 24 | Hugo Demartini
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 25 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 26 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 27 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 28 | Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 29 | Karel Novosad
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 30 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč