1991-1999
kombinovaná technika, plátno
225 x 504 cmSignatura: sign. na rubu Bedřich Dlouhý 1991-99
reprodukováno: Bedřich Dlouhý, Autoportrét 1999, galerie Nová síň, Praha, listopad 1999, Galerie U Bílého jednorožce, Klatovy, prosinec 1999 - leden 2000.
Vyvolávací cena: | 3 300 000 Kč |