Aukce 58

5 |

Autoportrét 1991-99

Kód položky: 41420

1991-1999

kombinovaná technika, plátno

225 x 504 cm

Signatura: sign. na rubu Bedřich Dlouhý 1991-99

reprodukováno: Bedřich Dlouhý, Autoportrét 1999, galerie Nová síň, Praha, listopad 1999, Galerie U Bílého jednorožce, Klatovy, prosinec 1999 - leden 2000.

Vyvolávací cena: 3 300 000 Kč