Aukce 58

46 |

Adam a Eva

Kód položky: 41421

1979 - 1980

olej, sololit

152 x 120 cm

Signatura: sign. PU Bukovský 79 - 80, na rubu Bukovský 1979

Vystaveno a reprodukováno: Boje a zápasy: České umění v boji proti fašismu, Jízdárna Pražského hradu, 5.5.-19.8. 1979, katalog výstavy Beran, Bukovský, Dolejšek, Janečka, Kovář, Kulhánek, Sizanský, Památník Terezín, 15.8.-30.9. 1980, str. 57, katalog výst

Vyvolávací cena: 350 000 Kč