Aukce 57

Zátiší se dvěma vázami

Kód položky: 41103

tempera, plátno

27 x 35 cm

Signatura: sign. LN J. Zerzavý 1928

na rubu etikety výstav: Vystaveno na výstavě Umělecké besedy v Obecním domě hl. m. Prahy a dvě neúplné. odborná expertiza PhDr. Karel Srp provenience: ze sbírky JUDr. Josef Palivec. reprodukováno: monografie Dílo Jana Zrzavého, 1906 - 1940, č. LXXVII.

Vyvolávací cena: 1 900 000 Kč