Aukce 57

Zátiší s telefonem

Kód položky: 41142

olej, malířská lepenka

45,5 x 48,5 cm

Signatura: sign. PD K. Jílek 62, na rubu Karel Jílek

na rubu popis díla autorem s č. 528

Vyvolávací cena: 8 000 Kč