Aukce 57

74 |

Zátiší s ovocem a pohárem

Kód položky: 41097

1916

olej, karton kašírovaný na lepence

32 x 32 cm

Signatura: sign. PD Jan Trampota 1916.

Vyvolávací cena: 60 000 Kč